Iskolánk tantestülete

Tanár neve Szak Státus Didaktikai fokozat
Szén János fizika-informatika szakos tanár Címzetes I.
Albert Gyöngyi építőmérnök – tanár Címzetes I.
Lapohos Anna-Mária kémia-fizika szakos tanár Címzetes I.
Nistor Rares román-francia szakos tanár Címzetes I.
Tankó Mária-Gabriella román-magyar szakos tanár Címzetes II.
Ferencz Lilla magyar-pedagógia szakos tanár Címzetes I.
Fülöp Éva magyar-néprajz szakos tanár Címzetes II.
Bilibók Julianna angol-vallás szakos tanár Címzetes II.
Gedő Mária német-angol szakos tanár Címzetes II.
Engelhardt Róbert roman-német szakos tanár Helyettesítő pályakezdő
Molnár Levente történelem szakos tanár Címzetes I.
Tamás Zoltán földrajz szakos tanár Címzetes II.
Péter Endre vallástanár Címzetes II.
Becze Zoltán mérnök-közgazdász Címzetes véglegesítő
Szatmári Szilárd református lelkész Óraadó pályakezdő
Sisz Lívia-Karola matematikatanár Címzetes I.
Biró Imre matematikatanár Címzetes I.
Veress Erzsébet matematika-fizika szakos tanár Címzetes II.
Keresztes Csilla fizika-informatika szakos tanár Címzetes I.
Albert Éva kémia-fizika szakos tanár Helyettesítő II.
Darvas Annamária biológia-kémia szakos tanár Címzetes I.
Kovács Zsuzsanna fizika-informatika tanár Címzetes II.
Péterfi Enikő testnevelőtanár Címzetes I.
Szatmáry Zsófia környezetvédelem szakos mérnök – tanár Címzetes véglegesítő
András Rita biológus Óraadó pályakezdő
Székely Bernadett-Erzsébet környezetvédelem szakos mérnök – tanár Helyettesítő véglegesítő
Nagy Melinda-Gyöngyvér képzőművész – tanár Címzetes II.
Kisgyörgy Tamás képzőművész – tanár Óraadó II.
Ferencz Bernadett képzőművész – tanár Helyettesítő véglegesítő
György Zoltán építész – tanár Helyettesítő pályakezdő
Kacsó Márta zenetanár Óraadó véglegesítő
Péter Mária-Magdolna építőmérnök – tanár Óraadó véglegesítő
Pálfi Géza épitőmérnök – tanár Helyettesítő I.
Kutas Attila-Sándor építőmérnök – tanár Címzetes véglegesítő
Székely Szabolcs építőmérnök – tanár Címzetes pályakezdő
Benkő Éva-Katalin építőmérnök – tanár Óraadó II.
Görbe Erzsébet földmérő mérnök Óraadó véglegesítő
Lántzky Csilla-Gizella földmérő mérnök Óraadó pályakezdő
Albert-Homonnai Anikó-Lenke agrármérnök Óraadó I.
Tamás Krisztina-Melinda épületgépész mérnök – tanár Címzetes véglegesítő
Szigyártó Mihály építőipari oktatómester Címzetes I.
Szigyártó Attila építőipari oktatómester Címzetes pályakezdő
Szentes László-Csaba építőipari oktatómester Helyettesítő pályakezdő
Szentes Gyula víz-gáz-szerelő oktatómester Óraadó I.
Gergely-Miklós Csaba képzőművész – tanár Helyettesítő pályakezdő
Gál Sándor Szabolcs építész – tanár Helyettesítő pályakezdő
Dombi Dalma pszichológus Helyettesítő véglegesítő

Vélemény, hozzászólás?